Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wisła

Kolejne EXPO Zdrowie w Wiśle

18.05.2015, EXPO Zdrowie

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle, Starostwo Powiatowe w Cieszynie, Urząd Miejski w Wiśle oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Wiśle zapraszają na kolejne już EXPO Zdrowie.

Wystawa EXPO Zdrowie to prawdziwy festiwal zdrowia. Podczas imprezy każdy uczestnik będzie mógł się przebadać i sprawdzić ogólną kondycję swojego  organizmu. Na specjalnych stanowiskach będzie można m.in. zmierzyć ciśnienie krwi, sprawdzić poziom cukru, cholesterolu, procent tkanki tłuszczowej w organizmie, wziąć udział w teście harwardzkim (prostym sprawdzianie wysiłkowym), zbadać wydolność płuc, a następnie skonsultować wyniki tych badań z lekarzem. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować zdrowych, smacznych potraw na specjalnym stoisku ze zdrową żywnością. Degustacja potraw to ważny element każdego EXPO Zdrowie.

Początki wystaw zdrowotnych sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Z powodzeniem realizowane są na całym świecie. Od kilku lat także i w Polsce. W Wiśle wystawa odbędzie się już po raz czwarty.

Wystawa EXPO Zdrowie odbędzie się w środę, 20 maja, w godzinach 9–14 na Placu Bogumiła Hoffa. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne!

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

https://www.bliskoserca.pl/media/chsch/Organizator_i_sponsorzy.jpg

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

4 303 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Wisła
ul. Spacerowa 9
43-460 Wisła

Nr konta bankowego:
48 2030 0045 1110 0000 0278 5760

Kierownik: Julia Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 440 034

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij