Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Smacznie, zdrowo, kolorowo, czyli gotowanie w Wiśle

Przez trzy kolejne poniedziałki października (3, 10 i 17) w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle odbywały się warsztaty zdrowego gotowania. Uczestnicy poznali mnóstwo przepisów na zdrowe, smaczne posiłki i zobaczyli w praktyce, jak mogą odmienić rodzinne menu. Szkołę Zdrowego Gotowania po raz kolejny zorganizowała filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Wiśle przy współudziale finansowym Gminy Wisła i lokalnego zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Zajęcia prowadziła znana dietetyczka i promotorka zdrowia Iwona Deperas. Stopniowo wprowadzała adeptów sztuki kulinarnej w świat zdrowia na talerzu. Tematami zajęć były „Ciasta inne niż wszystkie”, „Soja roślina wielkich możliwości” oraz „Dynia wartościowa i niedoceniana”. W zajęciach wzięło udział 46 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a na ostatnich zajęciach została rozlosowana nagroda książkowa pod tytułem „Kuchnia, którą polubisz”. Zajęcia obejmowały wykład, gotowanie oraz degustację. Uczestnictwo w warsztatach było bezpłatne.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij