Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wisła

Szlachetne zdrowie w Wiśle!

17.05.2012, nieprzypisany

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle jest młodą filią ChSCh, ale już ma na koncie pierwszy duży sukces. Dzięki dotacji na projekt „Szlachetne zdrowie” wolontariusze – jak się szacuje – pomogą około tysiącu osobom odnaleźć sposób na zdrowe i udane życie.
 
– Projekt będziemy realizować od maja do października 2012 roku – mówi Julia Troszok, kierownik filii ChSCh w Wiśle. – W ramach konkursu „Działaj lokalnie 2012” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej otrzymaliśmy dotację w wysokości 4 tys. zł.

„Szlachetne zdrowie” obejmuje między innymi zorganizowanie wystawy EXPO Zdrowie, prowadzenie wykładów z udziałem doktora n. med., dwa spotkania warsztatowe z cyklu Szkoła Zdrowego Gotowania, a także koncerty orkiestry dętej połączone ze stoiskami z bezpłatną literaturą prozdrowotną. Odbiorcami projektu będą mieszkańcy Wisły i ich rodziny oraz turyści, którzy w danym czasie będą przebywać w Wiśle. Najbliższa impreza – wystawa EXPO Zdrowie – już 23 maja na placu przed urzędem miasta.

Udział we wszystkich powyższych wydarzeniach jest bezpłatny. Nie ma też żadnych ograniczeń wiekowych. Więcej szczegółów już wkrótce!

Czytaj o projektach zdrowotnych prowadzonych przez ChSCh.

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

4 303 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Wisła
ul. Spacerowa 9
43-460 Wisła

Nr konta bankowego:
48 2030 0045 1110 0000 0278 5760

Kierownik: Julia Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 440 034

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij