Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wisła

Wisła: EXPO Zdrowie po raz trzeci!

26.05.2014, EXPO Zdrowie

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle, Urząd Gminy Wisła oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego zapraszają na trzecią już edycję wystawy EXPO Zdrowie. Bezpłatne badania, porady lekarskie oraz degustacja zdrowych potraw to tylko niektóre punkty imprezy.

EXPO Zdrowie to szeroko pojęta promocja zdrowego stylu życia. Początki wystawy sięgają lat 80. ubiegłego stulecia. Pomysł narodził się w Ameryce, a dziś wystawa święci triumfy na wszystkich kontynentach, także w Europie. Podobne wystawy odbywają się w Czechach i Portugalii. Polskie wystawy EXPO Zdrowie odbywają się od 2010 roku. Do tej pory ekspozycja gościła m.in. w Trójmieście, Poznaniu, Cieszynie, Wrocławiu. Do Wisły wystawa zawita już po raz trzeci.

Podczas imprezy na licznych stoiskach można zbadać ciśnienie krwi, pojemność płuc, poziom cukru, cholesterolu, przejść test harwardzki, zrelaksować się podczas masażu. Badania poprzedza rejestracja, każdemu uczestnikowi wydawana jest książeczka, w której wolontariusze zapisują wyniki badań, które następnie można skonsultować ze specjalistą. Wszystko to na świeżym powietrzu i w serdeczniej atmosferze.

Przyjdź w środę, 28 maja na plac Bogumiła Hoffa w Wiśle. W godzinach od 9 do 14 będą czekać na ciebie wolontariusze ChSCh. Sprawdź, w jakiej jesteś formie, skorzystaj z darmowych badań, testów i konsultacji lekarskiej. Odkryj osiem zasad zdrowego stylu życia. Dowiedz się, jak w prosty sposób uniknąć wielu chorób. Skosztuj pysznych zdrowych potraw!

Uczestnictwo w wystawie EXPO Zdrowie jest bezpłatne.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

4 303 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Wisła
ul. Spacerowa 9
43-460 Wisła

Nr konta bankowego:
48 2030 0045 1110 0000 0278 5760

Kierownik: Julia Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 440 034

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij