Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wisła

Wisła: rodzinnego gotowania ciąg dalszy

19.09.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

18 września w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle odbyły się kolejne warsztaty Rodzinnej Szkoły Zdrowego Gotowania. Zajęcia prowadziła mgr Iwona Deperas, a hasło przewodnie brzmiało: „Dynia, warzywo mało znane i niedoceniane”. 19 osób przygotowywało zupę z dyni, gulasz, pasztet, surówkę, ciasto i sok. Wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie. Zarówno gotowanie jak i degustacja wypadły doskonale. Uczestnicy otrzymali na koniec zestawy przepisów z dyni.

Projekt realizuje filia ChSCh w Wiśle dzięki dofinansowaniu z konkursu Działaj Lokalnie, który jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej. Szkoła zdrowego gotowania dofinansowana jest również przez Gminę Wisła i Powiat Cieszyński w ramach realizacji zadań publicznych. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

4 303 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Wisła
ul. Spacerowa 9
43-460 Wisła

Nr konta bankowego:
48 2030 0045 1110 0000 0278 5760

Kierownik: Julia Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 440 034

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij