Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wisła: ucz się w szkole zdrowego gotowania!

Po raz kolejny filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Wiśle realizuje cykl warsztatów „Szkoła Zdrowego Gotowania”. W kolejne poniedziałki października uczestnicy zajęć będą mogli poznać i wypróbować przepisy na zdrowe ciasta i dania obiadowe.

Cykl zajęć rozpoczną warsztaty, których tematem przewodnim będą zdrowe i smaczne ciasta. Kolejne dwa spotkania będą poświęcone potrawom z soi i dyni. Spotkania pod hasłami „Ciasta inne niż wszystkie”, „Soja, roślina wielkich możliwości” oraz „Dynia, wartościowa i niedoceniona” adresowane są do wszystkich chcących smacznie gotować i zdrowo żyć. Warto przyjść i zaczerpnąć inspiracji. Nowe potrawy na pewno odmienią rodzinny jadłospis i poprawią jakość posiłków.

Zajęcia odbędą się 3, 10 i 17 października, o godzinie 18 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle, przy ul. Reymonta 2. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, chęć uczestnictwa w warsztatach należy zgłosić pod numerem tel. 505 440 034. Warsztaty są realizowane przy współudziale finansowym gminy Wisła.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o zdrowie z ChSCh.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij