Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wisła

Wisła: ucz się w szkole zdrowego gotowania!

15.09.2016, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Po raz kolejny filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Wiśle realizuje cykl warsztatów „Szkoła Zdrowego Gotowania”. W kolejne poniedziałki października uczestnicy zajęć będą mogli poznać i wypróbować przepisy na zdrowe ciasta i dania obiadowe.

Cykl zajęć rozpoczną warsztaty, których tematem przewodnim będą zdrowe i smaczne ciasta. Kolejne dwa spotkania będą poświęcone potrawom z soi i dyni. Spotkania pod hasłami „Ciasta inne niż wszystkie”, „Soja, roślina wielkich możliwości” oraz „Dynia, wartościowa i niedoceniona” adresowane są do wszystkich chcących smacznie gotować i zdrowo żyć. Warto przyjść i zaczerpnąć inspiracji. Nowe potrawy na pewno odmienią rodzinny jadłospis i poprawią jakość posiłków.

Zajęcia odbędą się 3, 10 i 17 października, o godzinie 18 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle, przy ul. Reymonta 2. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, chęć uczestnictwa w warsztatach należy zgłosić pod numerem tel. 505 440 034. Warsztaty są realizowane przy współudziale finansowym gminy Wisła.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o zdrowie z ChSCh.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

4 303 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Wisła
ul. Spacerowa 9
43-460 Wisła

Nr konta bankowego:
48 2030 0045 1110 0000 0278 5760

Kierownik: Julia Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 440 034

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij